De grootste gratis online verkoopsite, al bijna 20 jaar!
Berichten
Account
+
Plaats zoekertje
Alle rubrieken
Agrarisch
Antiek en Kunst
Audio, TV en Foto
Auto's
Auto-onderdelen
Auto diversen
Boeken
Beauty en Gezondheid
Bedrijfspanden
Caravans en Kamperen
Cd's en Dvd's
Computers en Software
Contacten en Berichten
Diensten en Vakmensen
Dieren en Toebehoren
Doe-het-zelf en Verbouw
Erotiek
Erotieklijnen
Fietsen en Brommers
Hobby en Vrije tijd
Huis en Inrichting
Huizen en Kamers
Kinderen en Baby's
Kleding | Dames
Kleding | Heren
Motoren
Muziek en Instrumenten
Paranormaal
Postzegels en Munten
Sieraden, Tassen en Uiterlijk
Spelcomputers, Games
Sport en Fitness
Telecommunicatie
Tickets en Kaartjes
Tuin en Terras
Vacatures
Vakantie
Verzamelen
Watersport en Boten
Witgoed en Apparatuur
Zakelijke goederen
Diversen
Alle regio's
Brussel
West-Vlaanderen
Oost-Vlaanderen
Antwerpen
Vlaams-Limburg
Vlaams-Brabant
Waals-Brabant
Henegouwen
Namen
Luik
Luxemburg
Zoeken
Rubrieken
Motoren
Motoren | Merken
Aprilia
BMW
Buell
Cagiva
Ducati
Harley-Davidson
Honda
Husqvarna
Hyosung
Kawasaki
KTM
Moto Guzzi
MV Agusta
Piaggio
Suzuki
Triumph
Yamaha
Algemeen
Overige merken
Onderdelen
Banden en Wielen
BMW
Ducati
Harley-Davidson
Honda
Kawasaki
Merk-onafhankelijk
Oldtimers
Suzuki
Tuning en Styling
Yamaha
Overige onderdelen
Boeken en Handleidingen
Handleidingen en Instructieboekjes
Helmen en Kleding
Helmen
Kleding
Inkoop
Motoren Inkoop
Accessoires
Koffers en Tassen
Navigatiesystemen
Onderhoudsmiddelen
Sloten
Stickers
Overige accessoires
Overige
Buggy en Quad
Oldtimers
Overige Motoren
Rubrieken
Rubrieken
×
Home
Motoren
Overige Motoren
- veiling Vespa GTS 300 Super
Je link hier plaatsen
veiling Vespa GTS 300 Super
sinds
26-11-2021 02:40:45
Kopieer link
prijs: n.o.t.k.
Locatie
:
Ramillies
(Waals-Brabant)
Kenmerken
Staat
: Zo goed als nieuw
Beschrijving
ik kom uit Duitsland, ik kocht dit toen ik naar het prachtige land van belgie kwam om in de stad te gebruiken voor snelle mobiliteit. Ik ben echter verhuisd om een kleine auto te kopen. de scooter heeft sindsdien in mijn koets gestaan. nu wil ik de scooter die ik beschikbaar heb voor verkoop tegen een kleine vergoeding aanbieden
de scooter is zo goed als nieuw, de complete documenten zijn aanwezig.
neem contact op en neem de vespa mee naar huis
stuur me watsapp nummer zodat we kunnen discussiƫren, ik heb het erg druk
Kenmerken: Staat: Zo goed als nieuw, Kopen in Ramillies
Stuur bericht
Zoekertjenummer: 27312573
Meld aan Aanbod