veiling Vespa GTS 300 Super

sinds 26-11-2021 02:40:45

Grote foto veiling vespa gts 300 super motoren overige motoren Grote foto veiling vespa gts 300 super motoren overige motoren Grote foto veiling vespa gts 300 super motoren overige motoren
prijs: n.o.t.k.
Locatie : Ramillies  (Waals-Brabant)

Kenmerken

Staat : Zo goed als nieuw

Beschrijving

ik kom uit Duitsland, ik kocht dit toen ik naar het prachtige land van belgie kwam om in de stad te gebruiken voor snelle mobiliteit. Ik ben echter verhuisd om een kleine auto te kopen. de scooter heeft sindsdien in mijn koets gestaan. nu wil ik de scooter die ik beschikbaar heb voor verkoop tegen een kleine vergoeding aanbieden
de scooter is zo goed als nieuw, de complete documenten zijn aanwezig.
neem contact op en neem de vespa mee naar huis
stuur me watsapp nummer zodat we kunnen discussiƫren, ik heb het erg druk
Kenmerken: Staat: Zo goed als nieuw, Kopen in Ramillies

Stuur bericht
Zoekertjenummer: 27312573 Meld aan Aanbod